







2 200 ₴/пара
Колісні проставки 20мм для Renault Trafic, Opel Vivaro B, Nissan Primastar. Колісні проставки 2см Renault Trafic III (X82) (2014>2025). Колісні проставки 2см Nissan Primastar (2021>2025). Колісні проставки 2см Opel Vivaro B (2014>2019). Колісні проставки 20мм Рено Трафік 3. Колісні проставки 20мм Опель Віваро Б. Колісні проставки для виносу дисків Renault Trafic PCD 5x114,3 DIA 66.1. Проставки для розширення колії Рено Трафік. Проставки для розширення колісної бази Opel Vivaro. Проставки кололісні 2см Рено Трафік, Опель Віваро Б, Нісан Примастар.
# Ціна вказана за 2шт проставки та 10шт подовжених болтів #
*Подовжені болти для кріплення до автомобіля (20шт) входять у вартість. Болти М14х1,5 конус, довжина 50мм, ключ 17мм, виробництво Італія, клас міцності не менше ніж 10.9, покриття цинк.
Параметри:
Розболтовка PCD: 5х114.3
Товщина: 20мм (2см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 66,1 мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: сірий
Підходить для автомобілей:
Renault Trafic III (X82) (2014>2019)
Renault Trafic III (X82) Restyling (2019>2021)
Renault Trafic III (X82) Restyling (2021>2025)
Opel Vivaro B (2014>2019)
Nissan Primastar (2021>2025)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 66.1 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Vivaro, Primastar |
| Виробник | Adaptec |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 66.1 мм |
| PCD | 114.3 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |