








2 500 ₴/пара
Колісні проставки 20мм для Volkswagen Touareg (CR) (2018>2025). Колісні проставки 2см Volkswagen Touareg (CR) (2018>2025). Колісні проставки 20мм Фольксваген Туарег 2018-2025. Колісні проставки для виносу дисків Volkswagen Touareg PCD 5x112 DIA 66.6. Проставки для розширення колії Фольксваген Туарег. Проставки для розширення колісної бази Фольксваген Туарег.
# Ціна вказана за 2шт проставки та 10шт подовжених болтів #
*Подовжені болти для кріплення до автомобіля (10шт) входять у вартість. Болти М14х1,5 конус, довжина 45мм, ключ 17мм, виробництво Італія, клас міцності не менше ніж 10.9, покриття цинк.
Параметри:
Розболтовка PCD: 5х112
Товщина: 20мм (2см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 66,6мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: сірий
Підходить для автомобілей:
Volkswagen Touareg (CR) (2018>2025)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 66.6 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Touareg |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Q5, Q7, A6, A8 |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 66.6 мм |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |