





1 100 ₴/пара
Колісні проставки 5мм для Honda та Acura. Колісні проставки 0,5см для Хонда та Акура. Проставки 5мм PCD 5x114.3 DIA 64.1.
Використовуються якщо тормозний супорт чіпляє колісний диск з внутрішньої сторони або дуже близько до нього розташований.
# Ціна вказана за пару проставок (за 2шт проставки) #
В наявності є проставки-адаптери зі шпильками 15мм, 20мм, 25мм
Параметри:
PCD (разболтовка): 5x114.3
Товщина: 5мм (0,5см)
Виступ для центрування: немає
Діаметр центрального отвору: 64,1мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Цвет: чорний
Проставки дозволяють "винести" диск з арки на 5мм (0,5см), що робить автомобиль стійкішим та надає більш агресивний спортивний вигляд.
Також ці проставки допомогають з частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора" або "Колісний диск чіпляє гальмівний супорт".
Підходять практично на ВСІ автомобілі Honda та Acura з разболтовкою PCD 5x114.3 (5x4.5)
В наявності в Києві! Не дропшипінг!
Відправка в день замовлення при оформленні заявки до 17:00
В Києві можливий самовивіз.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 5 мм |
| Діаметр ЦО | 64.1 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Марка | Honda |
| Модель | Accord |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic, Jazz, CR-V |
| Серія | ACCORD VIII (CU) 2008- |
| Виробник | Alfarro |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 64.1 мм |
| Сумісність | Honda CIVIC IV Hatchback (EC-ED EE) 1987-1993, Honda CIVIC IV Sedan (ED) 1987-1993, Honda CIVIC V Hatchback (EG) 1991-1995, Honda CIVIC V Sedan (EG EH) 1991-1995, Honda CIVIC V Coupe (EJ) 1993-1996, Honda CIVIC VI Coupe (EJ EM1) 1996-2000, Honda CIVIC VI Hatchback (EJ EK) 1995-2001, Honda CIVIC VI Fastback (MA MB) 1994-2001, Honda CIVIC VI Sedan (EJ EK) 1995-2001, Honda CIVIC VI Aerodeck (MB MC) 1998-2001, Honda CIVIC VII Coupe (EM2) 2001-2005, Honda CIVIC VII Hatchback (EU EP EV) 1999-2006, Honda CIVIC VII Sedan (ES) 2000-2006, Honda CIVIC VIII Hatchback (FN FK) 2005-, Honda CIVIC VIII Sedan (FD FA) 2005-, Honda CIVIC IX Sedan (FB FG) 2011-, Honda CR-V I (RD) 1995-2002, Honda CR-V II (RD_) 2001-2006, Honda CR-V III (RE) 2006-, Honda CR-V IV (RM) 2012-, Honda CRX I (AF AS) 1983-1987, Honda CRX II (ED EE) 1987-1992, Honda CRX III (EH EG) 1992-1998, Honda HR-V (GH) 1999 -, Honda JAZZ II (GD) 2002-2008, Honda JAZZ III (GE) 2008-, Honda NSX Coupe (NA) 1990-2005, Honda NSX Cabriolet (NA) 1995-2005, Honda S2000 (AP) 1999-2009, Honda Crosstour (TF) 2009-, Honda CR-Z (ZF) 2010-, Honda Element (YH) 2002-2011, Honda FR-V (BE) 2004-2009, Honda ACCORD IV Coupe (CC1) 1992-1993, Honda ACCORD V (CC7 CD) 1993-1997, Honda ACCORD V Aerodeck (CE) 1993-1998, Honda ACCORD V Coupe (CD7 CD9) 1993-1998, Honda ACCORD V (CE, Honda ACCORD VI (CG CK) 1997-2003, Honda ACCORD VI Hatchback (CH) 1999-2002, Honda ACCORD VI Coupe (CG) 1997-2003, Honda ACCORD VII (CL) 2003-, Honda ACCORD VII Tourer (CM) 2003-, Honda ACCORD VIII (CU) 2008-, Honda ACCORD VIII TOURER 2008-, Honda CIVIC III Hatchback (AL AJ AG AH) 1983-1987, Honda CIVIC III Sedan (AM AK AU) 1983-1987 |
| PCD | 98/114.3 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |