







2 700 ₴/пара
Колісні проставки 20мм для Volvo. Проставки Вольво 2см PCD 5x108 Ø63,4мм
Наскрізні проставки 20мм із центрувальним виступом Ø63,4мм для автомобілів Volvo XC40, Volvo XC60, Volvo XC70, Volvo XC90.
## Ціна вказана за пару (за 2шт) проставок із подовженими болтами (10шт) у комплекті ##
Параметри проставок Volvo:
PCD (разболтовка): 5x108
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: Ø63,4мм
Товщина: 20мм
Колір: сірий
Матеріал: алюмінієвий сплав
Підходять на автомобілі:
Volvo XC40
Volvo XC60
Volvo XC70
Volvo XC90
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 63.4 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Марка | Volvo |
| Модель | XC60 |
| Сумісність з моделлю | XC60, XC70, XC90 |
| Серія | XC60 (DZ) 2008- |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 63.4 мм |
| Сумісність | Volvo XC70 CROSS COUNTRY (SZ LZ) 1997-2007, Volvo XC70 II (BZ) 2007-, Volvo XC60 (DZ) 2008-, Volvo XC90 (C_) 2002- |
| PCD | 108 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |