




2 250 ₴/пара
Колісні проставки 8мм для BMW X5 F15. Проставки колісні БМВ Х5 Ф15 0.8см PCD 5x120 Ø74,1мм. Колісні проставки 8мм ТІЛЬКИ для передньої вісі BMW X5 F15.
# Ціна вказана за пару проставок (за 2шт) #
* подовжені болти (10шт) входять у вартість. Болти М14х1,25 конус, Італія, чорний цинк, клас міцності не менш ніж 10.9
Параметри:
PCD (разболтовка): 5х120
Ширина: 8мм (0,8см)
Центруючий виступ: немає
Діаметр центрального отвору: Ø74,1мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: чорний
Підходять на автомобілі (тільки для передньої осі):
BMW X5 (F15) (2012>2018) 25d - 160 kW / 218 hp
BMW X5 (F15) (2012>2018) 25d xDrive - 160 kW / 218 hp
BMW X5 (F15) (2012>2018) 30d xDrive - 190 kW / 258 hp
BMW X5 (F15) (2012>2018) 35i xDrive - 225 kW / 306 hp
BMW X5 (F15) (2012>2018) 40d xDrive - 230 kW / 313 hp
BMW X5 (F15) (2012>2018) 50i xDrive - 300 kW / 408 hp
BMW X5 (F15) (2012>2018) 50i xDrive - 330 kW / 449 hp
BMW X5 (F15) (2012>2018) 50i xDrive - 332 kW / 451 hp
BMW X5 (F15) (2012>2018) M50d xDrive - 280 kW / 381 hp
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 8 мм |
| Діаметр ЦО | 74.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Модель | 5-Series |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Серія | X5 (F15) 2012- |
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | BMW X5 (F15) 2012- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |