





5 100 ₴/пара
Колісні проставки адаптери BMW X5 E53 30мм. Проставки БМВ Х5 Е53 3см PCD 5x120 Ø72,6мм з різьбовими футорками М14х1,5
Адаптери товщиною 30мм з центруючим виступом Ø72,6мм і футорками М14х1,5 для BMW X5 в кузові Е53 (1999-2006), BMW X3 в кузові E83 (2003-2010), BMW 7 Series в кузові E65/E66/E67/E68 (2001-2008), BMW X6 в кузове E71 (2008-2014) тільки задня вісь.
Ціна вказана за пару (2шт) адаптерів і 10шт болтів для кріплення до ступиці автомобіля.
Параметри:
PCD (разболтовка): 5x120
Центруючий виступ: є
Діаметр центруючого виступу: Ø72,6мм
Товщина: 30мм
Футорки: М14х1,5
Матеріал: кований алюмінієвий авіаційний сплав 6061-Т6
Колір: чорний
Адаптери виготовлені з алюмінію і анодовані, що забезпечує їх легкість і захист від корозії. Дані адаптери легше сталевих більш ніж в 2,5 рази.
Сумісність:
BMW X5 I (E53) [1999...2003]
BMW X5 I (E53) Facelift [2003...2006]
BMW X3 I (E83) [2003...2006]
BMW X3 I (E83) Facelift [2006 2010...]
BMW 7 Series (E65/E66/шосе e67/E68) [2001...2005]
BMW 7 Series (E65/E66/шосе e67/E68) Facelift [2005 2008...]
Дані адаптери (проставки) дозволяють "винести" диск з арки на 30мм (3см), що робить автомобіль стійкішим і надає більш агресивний вигляд. Відмінне рішення для власників розширювачів арок.
Так само в наявності є проставки для інших моделей автомобілів BMW і довгі колісні болти до них.
В наявності в Києві.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр ЦО | 72.6 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Модель | X5 |
| Сумісність з моделлю | X5, X3, 7-Series, X6 |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Внутрішній діаметр | 72.6 мм |
| Сумісність | BMW X5 (E53) 2000-, BMW 7 (E65 E66 шосе e67) 2001-, BMW X6 (E71 E72) 2008-, BMW X3 (E83) 2004- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |