





5 600 ₴/пара
Колісні проставки адаптери 35мм для BMW X5 E70, BMW X5 F15, BMW X6 F16, BMW X5 M F85, BMW X6 M F86. Адаптери колісні БМВ 3.5см PCD 5x120 Ø74,1мм з різьбовими футорками М14х1,25.
Проставки виготовлені з високоміцного кованого авіаційного алюмінієвого сплаву 6061-Т6 і анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії (не іржавіють як аналоги зі сталі).
Параметри:
PCD (разболтовка): 5х120
Ширина: 35мм (3,5см)
Центруючий виступ: є
Діаметр центрального виступу: Ø74,1мм
Різьба в футорках: М14х1,25
Матеріал: алюмінієвий сплав 6061 T6
Колір: чорний
# Ціна вказана за набір адаптерів на одну вісь (2шт адаптери і 10шт болтів для кріпленні їх до автомобілю) #
Підходять на автомобілі:
BMW X5 (E70) (2006>2010)
BMW X5 (E70) Restyling (2010>2013)
BMW X5 (F15) (2013>2018)
BMW X6 (E71) (2008>2012) (тільки передня вісь)
BMW X6 (E71) Restyling (2012>2014) (тільки передня вісь)
BMW X6 (F16) (2014>2019)
BMW X5M (F85) (2014>2019)
BMW X6M (F86) (2014>2019)
Дані проставки дозволяють "висунути" диск з арки на 35мм (3,5см), що робить автомобіль стійкішим і надає більш спортивний вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 35 мм |
| Діаметр ЦО | 74.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Модель | X5 |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Серія | X5 (F15) 2012- |
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 74.1 мм |
| Сумісність | BMW X5 (E70) 2007-2012, BMW X5 (F15) 2012-, BMW X6 (E71 E72) 2008-, BMW X6 (F16) 2014- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |