






2 400 ₴/пара
Колісні проставки 15мм для передньої осі BMW X5 F15. Наскрізні колісні проставки для БМВ Х5 Ф15. Проставки 15мм BMW X5 E70, BMW X5M F85, BMW X6 F16, BMW X6 E71, BMW X6M F86. Наскрізні проставки БМВ Х5 Ф15 1,5см PCD 5x120 Ø74,1мм. Проставки BMW X5 F15 для передних ступиць.
# Ціна вказана за пару ( за 2шт проставки) #
* Посилені чорні подовжені болти з класом міцності не менш ніж 10.9 входять у вартість.
ТІЛЬКИ для ОРИГІНАЛЬНИХ дисків BMW
Параметри:
PCD (разболтовка): 5х120
Товщина: 15мм (1,5см)
Матеріал: алюмінієвий сплав
Покриття: захисне анодування
Центровочний виступ: є
Діаметр центровочного виступу: 74,1мм
Колір: сірий
Сумісність:
BMW X5 (E70) (2006>2010)
BMW X5 (E70) Restyling (2010>2013)
BMW X5 (F15) (2013>2018)
BMW X5 M F85 (2014>2019)
BMW X6 (E71) (2008>2012) тільки для передньої осі
BMW X6 (E71) Restyling (2012>2014) тільки для передньої осі
BMW X6 (F16) (2014>2019)
BMW X6 M F86 (2014>2019)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр ЦО | 74.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Модель | X5 |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, 5-Series |
| Серія | X5 (E70) 2007-2012 |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 74.1 мм |
| Сумісність | BMW X5 (E70) 2007-2012, BMW X5 (F15) 2012-, BMW X6 (E71 E72) 2008-, BMW X6 (F16) 2014- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |