






2 400 ₴/пара
Колісні проставки 15мм Skoda Audi Volkswagen PCD 5x112 DIA 57.1
Проставки колісних дисків 1,5 см для Volkswagen Passat, Volkswagen Golf, Volkswagen Polo, Volkswagen Bora, Volkswagen Tiguan, Volkswagen Caddy.
### Ціна вказана за 2шт проставки та 10шт подовжених болтів ###
* Болти в комплекті М14х1,5 півсфера, клас міцності не менш ніж 10.9, шестигранник під ключ 17мм.
Параметри:
Розболтовка PCD: 5х112 5х100
Товщина: 15мм (1,5см)
Центровочний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 57,1мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: сірий
Покриття: захисне оксидування
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Марка | Skoda |
| Модель | Octavia |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 57.1 мм |
| Сумісність | Skoda OCTAVIA (1Z3) 2004-, Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) 2004-, Skoda OCTAVIA (5E3) 2012-, Skoda OCTAVIA Combi (5E5) 2012-, Skoda FABIA Combi (6Y5) 2000-2007, Skoda FABIA Praktik 2001-2007, Skoda FABIA (5J2) 2006-, Skoda FABIA Combi (5J5) 2007- |
| PCD | 100/112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Сумісність з моделлю | Octavia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |