







4 000 ₴/пара
Колісні проставки адаптери 20мм для Volkswagen Touareg (CR) (2018>2024). Колісні проставки адаптери 2см Volkswagen Touareg (CR) (2018>2024). Колісні проставки адаптери 20мм Фольксваген Туарег 2018-2024. Колісні проставки адаптери для виносу дисків Volkswagen Touareg PCD 5x112 DIA 66.6. Проставки адаптери для розширення колії Фольксваген Туарег. Проставки адаптери для розширення колісної бази Фольксваген Туарег.
На відміну від наскрізних проставок НЕ потребують заміни штатного кріплення та дозволяють зберегти рідні секретки.
# Ціна вказана за пару (за 2шт адаптери) #
*Болти для кріплення до автомобіля (10шт) входять у вартість.
Параметри:
Розболтовка PCD: 5х112
Товщина: 20мм (2см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 66,6мм
Різьбові футорки М14х1,5
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: сірий
Підходить для автомобілів:
Volkswagen Touareg (CR) (2018>2025)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 66.6 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Touareg |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Q5, Q7, A6, A8 |
| Серія | TOUAREG (7P5) 2010- |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 66.6 мм |
| Сумісність | Volkswagen TOUAREG (7P5) 2010- |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |