




160 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Чорні болти М15х1,25 зі сферичною посадкою, довжина 45мм, чорний цинк, ключ 17мм під оригінальні литі диски Mercedes від попередніх моделей для встановлення їх на Mercedes GLE (V167), Mercedes GLS (X167). Болт кріплення колеса для Mercedes GLE и Mercedes GLS у 167-му кузові (з 2019г). Болти Mercedes GLE, Mercedes GLS для оригінальних литих дисків від інших моделей Mercedes.
Ціна вказана за один болт (за 1шт)
Параметри:
Різьба: М15х1,25
Довжина: 45мм
Загальна довжина: 65мм
Притиска поверхня: півсфера R14
Покриття: гальванічне, чорний цинк
Матеріал: загартована сталь
Клас міцності: не менш ніж 10.9
Зовнішній шестигранник під ключ: 17мм
Країна виробництва: Італія
Підходить для автомобілей:
Mercedes-Benz GLE
Mercedes-Benz GLE 300 D V167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLE 350 V167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLE 350 D V167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLE 350 DE V167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLE 350 E 4MATIC V167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLE 400 D V167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLE 450 V167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLE 580 V167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLE AMG 53 4MATIC+ V167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLE AMG 63 4MATIC+ V167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLE AMG 63 S 4MATIC+ V167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLS
Mercedes-Benz GLS 350 D 4MATIC X167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLS 400 D 4MATIC X167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLS 450 4MATIC X167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLS 580 4MATIC X167 (2019...2023)
Mercedes-Benz GLS 63 AMG X167 (2020...2023)
В наявності в Києві.
Відправка в день замовлення при оформленні заявки до 16:30.
В Києві можливий самовивіз.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FARAD |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Довжина різьби | 45 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | гальванічна, чорний цинк |
| Ключ | 17мм |
| Притискна частина | Півсфера R14 |
| Діаметр різьби | M15 |
| Крок різьби (мм) | 1.25 |
| Сумісність з: | Mercedes-Benz GLE (V167) 2018 -, Mercedes-Benz GLE (X167) 2018 - |
| Сумісність | Mercedes-Benz GLE (V167) 2018 -, Mercedes-Benz GLE (X167) 2018 - |
| вигляд деталі | болт |
| Форма болта | Із шестигранною головкою та повною різзю |
| Матеріал болта | Сталь загартована |
| Клас міцності | 10.9 |
| Метрична різь, М | 15 мм |
| Крок різі | 1.25 мм |
| Довжина болта | 45 мм |
| Розмір під ключ | 17 мм |
| Наявність гайки | False |
| Тип різі | Метрична |