



2 600 ₴/пара
Колісні проставки 20 мм для ВАЗ LADA. Проставки 4x98 Ø58,5 товщина 20 мм (2 см) для оригінальних легкосплавних дисків ВАЗ ЛАДА.
*Ціна вказана за кілька проставок (2 шт.) і 8 шт. подовжених болтів*
Параметры:
PCD (разболтовка): 4х98
Товщина: 20 мм (2.0см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 58.5 мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Покриття: антикорозійне анодування
Проставки дають змогу "винести" диск з арки на 20 мм (2.0 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора" під час встановлення дисків більшої ширини.
Підходять на автомобілі:
ВАЗ 2104
ВАЗ 2105
ВАЗ 2106 ЖИГУЛИ
ВАЗ 2107
ВАЗ 2108
ВАЗ 2109
ВАЗ 21099
ВАЗ 2110
ВАЗ 2111
ВАЗ 2112
ВАЗ 2113
ВАЗ 2114
ВАЗ 2115
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 58.5 мм |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Марка | ВАЗ |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Сумісність | ВАЗ 2104 1984-, ВАЗ 2105 1981-, ВАЗ 2106 1975-2005, ВАЗ 2107 1982-2012, ВАЗ 2108 1984-2003, ВАЗ 2109 1987-2011, ВАЗ 21099 1990-2011 |
| PCD | 98 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Виробник | LADA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |