





1 200 ₴/пара
Колісні проставки 5мм для Audi Q7 (Ауді Ку7), Porsche (Порше), Volkswagen Touareg (Фольксваген Туарег) 5х130 5мм 0.5см. Проставки адаптери для колісних дисків Фольцваген Туарег, Ауді Ку і Порше.
Проставки для розширення колії Audi Q7 (Ауді Ку7), Porsche (CAYENNE, CAYMAN, PANAMERA) Volkswagen Touareg (Фольксваген Туарег).
# Ціна вказана за пару проставок (2шт) #
Параметри:
PCD (разболтовка): 5х130
Товщина проставки: 5мм (0.5см)
Центрувальні виступ: є
Діаметр центровочного виступу: 71,6мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: сірий
Покриття: захисне оксидування
# Ціна вказана за пару проставок (2шт) з видовженими болтами (10шт) #
Підходять на автомобілі:
AUDI Q7 2006 > 2014
PORSCHE 718 BOXSTER 2016 >
PORSCHE 718 CAYMAN 2016 >
PORSCHE 911 CARRERA 1997 > 2003
PORSCHE 911 CARRERA 4, 4S 2012 >
PORSCHE 911 CARRERA GTS 2011 >
PORSCHE 911 CARRERA TURBO 1997 > 2003
PORSCHE 911 S 2005 > 2010
PORSCHE 911 TARGA 4 2011 >
PORSCHE 911 TURBO 2011 >
PORSCHE BOXSTER 1996 > 2004
PORSCHE BOXSTER S 2012 >
PORSCHE CAYENNE Diesel 06/2010 > 2017
PORSCHE CAYENNE S III 2018 >
PORSCHE CAYENNE III TURBO 2018 >
PORSCHE CAYENNE S 06/2010 > 2017
PORSCHE CAYENNE TURBO 06/2010 > 2017
PORSCHE CAYENNE V6 06/2010 > 2017
PORSCHE CAYENNE V6 (9PA) 2003 > 05/2010
PORSCHE CAYENNE V8 (9PA) 2003 > 05/2010
PORSCHE CAYENNE TURBO V8 (9PA) 2003 > 05/2010
PORSCHE CAYMAN 2012 >
PORSCHE CAYMAN GT4 2015 >
PORSCHE PANAMERA (970-970N) 09/2009 > 2016
PORSCHE PANAMERA HYBRID (970H-970HN) 09/2009 > 2016
PORSCHE PANAMERA TURBO 2017 >
PORSCHE PANAMERA-4-4S-4E (971) 2017 >
VOLKSWAGEN TOUAREG 2003 >
Дані проставки дозволяють "винести" диск з арки на 5мм (0.5см), що робить автомобіль стійкішим і надає більш агресивний та спортивний зовнішній вигляд.
Також ці проставки допомагають з частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора" або "Малюнок диска (тильна сторона) впирається в супорт" (особливо актуально для Porsche з супортами Brembo. Проставка віддаляє диск від стійки і при повному вивороті керма диск (і покришка змонтована на диску) не зачіпають стійку амортизатора, а промені диска не впираються в супорта.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 5 мм |
| Діаметр ЦО | 71.6 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Porsche |
| Марка | Porsche |
| Модель | Cayenne |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Q7, Cayenne, Cayman, Panamera, Boxster |
| Серія | CAYENNE (955) 2002-2010 |
| Виробник | Getmann |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Внутрішній діаметр | 71.6 мм |
| Сумісність | Porsche 911 (996) 1997-2005, Porsche 911 (997) 2004-2012, Porsche 911 Cabriolet (997) 2005-2012, Porsche 911 (991) 2011-, Volkswagen TOUAREG (7P5) 2010-, Audi Q7 (4L) 2005-2015, Volkswagen TOUAREG (7LA 7L6 7L7) 2002-2010, Porsche CAYENNE (955) 2002-2010, Porsche CAYENNE 2010-, Porsche CAYMAN (987) 2005-2013, Porsche CAYMAN (981) 2013-, Porsche 911 Cabriolet (991) 2012- |
| PCD | 130 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Сумісність з: | Audi Q7 (4L) 2006-, Volkswagen TOUAREG (7LA 7L6 7L7) 2002-2010, Volkswagen TOUAREG (7P5) 2010-, Porsche 911 (991) 2011-, Porsche 911 (996) 1997-2005, Porsche 911 (997) 2004-2012, Porsche 911 Cabriolet (991) 2012-, Porsche 911 Cabriolet (997) 2005-2012, Porsche CAYENNE 2010-, Porsche CAYENNE (955) 2002-2010, Porsche CAYMAN (981) 2013-, Porsche CAYMAN (987) 2005-2013 |