







4 400 ₴/пара
Колісні проставки адаптери 30мм 6х139,7 DIA 106,1 зі шпильками М12х1,5 для оригінальних литих дисків Peugeot Landtrek. Розширювачі колії 3см 6х139.7 DIA 106,1 для Пежо Ландтрек.
# Ціна вказана за пару (2шт) адаптерів #
*гайки для кріплення адаптерів до автомобіля (12шт) в комплекті.
Шпильки на адаптерах чорні посилені (не м'які жовті)
В НАЯВНОСТІ Є БІЛЬШЕ ОДНІЄЇ ПАРИ.
Для замовлення більше однієї пари, зв'язуйтесь з менеджерами по вказаним в контактах телефонам.
Відправка Новою Поштою здійснюється ТІЛЬКИ по передоплаті вартості доставки в обидві сторони (на випадок , якщо посилку не заберуть і доведеться повертати її назад), інша частина суми післяплатою за рахунок одержувача вантажу.
Параметри:
PCD (розболтовка): 6x139.7
Товщина: 30мм
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 106,1мм
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 7075-Т6
Колір: чорний
Різьба на шпильках: М12х1,5
Підходять до автомобілів:
Peugeot Landtrek (2020>2025)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Товщина | 30 мм |
| Діаметр ЦО | 106.1 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Toyota |
| Марка | Peugeot |
| Модель | Land Cruiser |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Land Cruiser, Prado, FJ Cruiser, Hilux, 4Runner |
| Серія | LAND CRUISER Prado 150 (KDJ15_, GRJ15_) 2009- |
| Виробник | Peugeot |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Внутрішній діаметр | 106.1 мм |
| Сумісність | Toyota Sequoia (UCK35 UCK45) 2000-2007, Toyota Sequoia (UCK6 UPK6 USK6) 2007-, Toyota LAND CRUISER (PZJ7_ KZJ7_ HZJ7_ BJ7_ LJ7_ RJ7_) 1984-, Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) 1990-1998, Toyota LAND CRUISER (_J6_) 1980-1991, Toyota LAND CRUISER 90 Prado (_J9_) 1995-2008, Toyota LAND CRUISER Prado (KDJ12_ GRJ12_) 2002-2009, Toyota LAND CRUISER Prado 150 (KDJ15_ GRJ15_) 2009-, Toyota 4 RUNNER (RN10_ VZN13_ VZN10_ RN13_) 1987-1996, Toyota FJ Cruiser (GSJ1) 2006-, Toyota Fortuner (GGN5 KUN5 LAN5 TGN5) 2004-, Toyota 4 RUNNER (GRN28_ TRN28_) 2009-, Toyota 4 RUNNER (UZN21_ KZN21_ GRN21_) 2002-2009, Toyota 4 RUNNER (KZN18_ VZN18_ RZN18_) 1995-2002, Toyota HILUX II Pick-up (RN6_ RN5_ LN6_ YN6_ YN5_ LN5_) 1983-2005, Toyota HILUX III Pick-up (TGN1_ GGN2_ GGN1_ KUN2_ KUN1_) 2005- |
| PCD | 139.7 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |