







3 900 ₴/пара
Ковані колісні проставки 25мм для колісних дисків BMW Х5 E70. Проставки 25мм BMW Х5 E70. Колісні проставки 2.5см БМВ Х5 Е70. Проставки для виноса дисків БМВ Х5. Проставки для зміни вильоту ЕТ (виносу дисків з арок) для BMW X5. Проставки БМВ 2,5см PCD 5x120 74,1мм.
# Ціна вказана за ПАРУ проставок (2шт) з подовженими болтами в комплекті (10шт) #
* Болти в комплекті посилені М14х1,25 конус 55мм, чорний цинк (матові, не китайський глянець), міцність 10.9, Італія
Параметри:
PCD (розболтовка): 5x120
Товщина: 25мм (2,5см)
Виступ для центровки диску: є
Діаметр центруючого виступу: 74.1мм
Покриття: гальванічне анодування
Матеріал: кований авіаційний алюминієвий сплав 6061-Т6
Колір: чорний матовий
Сумісність:
BMW X5 (E70) (2006>2010)
BMW X5 (E70) Restyling (2010>2013)
BMW X5 (F15) (2013>2018)
BMW X5 M F85 (2014>2019)
BMW X6 (E71) (2008>2012) тільки передня вісь
BMW X6 (E71) Restyling (2012>2014) тільки передня вісь
BMW X6 (F16) (2014>2019)
BMW X6 M F86 (2014>2019)
Проставки дають змогу "винести" диск з арки на 25мм (2,5см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора". Проставка віддаляє диск від стійки та за повного вивороту керма диск (і покришка змонтована на диску) не зачіпають стійку амортизатора.
Чудове рішення для власників розширювачів арок і М обвісів.
У наявності є проставки для інших моделей автомобілів BMW і подовжені колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 74.1 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Модель | X5 |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Серія | X5 (E70) 2007-2012 |
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 74.1 мм |
| Сумісність | BMW X5 (E70) 2007-2012, BMW X5 (F15) 2012-, BMW X6 (E71 E72) 2008-, BMW X6 (F16) 2014- |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |