






3 200 ₴/пара
Колісні проставки адаптери 15мм 5х114,3 DIA 60,1 зі шпильками М12х1,5 для оригінальних литих дисків Toyota. Розширювачі колії 1.5см 5х114.3 DIA 60,1 для Тойота и Лексус. Проставки для виносу дисків Тойота.
# Ціна вказана за пару (2шт) адаптерів #
*гайки для кріплення адаптерів до автомобіля (10шт) в комплекті.
Шпильки на адаптерах чорні посилені (не м'які жовті)
В НАЯВНОСТІ Є БІЛЬШЕ ОДНІЄЇ ПАРИ.
Для замовлення більше однієї пари, зв'язуйтесь з менеджерами по вказаним в контактах телефонам.
Відправка Новою Поштою здійснюється ТІЛЬКИ по передоплаті вартості доставки в обидві сторони (на випадок , якщо посилку не заберуть і доведеться повертати її назад), інша частина суми післяплатою за рахунок одержувача вантажу.
Параметри:
PCD (розболтовка): 5x114.3
Товщина: 15мм
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 60,1мм
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: чорний
Різьба на шпильках: М12х1,5
Клас міцності шпильок: 12.9
Підходять до автомобілів:
Chery Tiggo, Lexus, Suzuki, Toyota
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр ЦО | 60.1 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Марка | Toyota |
| Модель | Camry |
| Сумісність з моделлю | IS, Venza, Camry, RAV4, Highlander, RX, ES |
| Серія | CAMRY (V40) 2006-2011 |
| Виробник | Toyota |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Внутрішній діаметр | 60.1 мм |
| Сумісність | Toyota CAMRY (MCV3_ ACV3_ _XV3_) 2001-2006, Toyota CAMRY (V40) 2006-2011, Toyota CAMRY (V50) 2011-, Toyota RAV 4 II (CLA2_ XA2_ ZCA2_ ACA2_) 2000-2005, Toyota RAV 4 III (ACA3_ ACE_ ALA3_ GSA3_ ZSA3_) 2005-2012, Toyota RAV 4 IV (A40) 2012- |
| PCD | 114.3 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |