







3 200 ₴/пара
Колісні проставки 15мм Zeekr 001 PCD 5x108 DIA 63.4
Проставки колісних дисків 1,5см для Zeekr 001. Проставки для зміни ЕТ колісних дисків Zeekr 001. Проставки 1,5см для розширення колії Zeekr 001.
# Ціна вказана за 2шт проставки та 10шт подовжених болтів #
* Болти в комплекті Італійські, оцинковані М14х1,5 конус 60 градусів, довжина 50мм, клас міцності не менш ніж 10.9, шестигранник під ключ 17мм.
Параметри:
Розболтовка PCD: 5х108 (5х4.25)
Товщина: 15мм (1,5см)
Центровочний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 63,4мм
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: сірий
Покриття: захисне оксидування
Підходять до автомобілів:
Zeekr 001 (2021>2024)
Zeekr 001 Restyling (2023>2026)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр ЦО | 63.4 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Марка | Volvo |
| Модель | XC60 |
| Сумісність з моделлю | XC90, XC60 |
| Серія | XC60 (DZ) 2008- |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 63.4 мм |
| Сумісність | Volvo XC60 (DZ) 2008-, Volvo XC90 (C_) 2002-, Volvo V60 (FW) 2010- |
| PCD | 108 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |