





500 ₴/комплект
Алюмінієві центрувальні кільця на ступицю 66,6 - 57,1 ( 66,6/57,1) для Audi (Ауді), Skoda (Шкода), Seat (Сіат), Volkswagen (Фольксваген, фольцваген). Проставочні кільця 66.6 - 57.1 дозволяють відцентрувати циск з ЦО 66,6 мм на ступиці з ЦО 57,1мм. Кільця 66.6/57.1 алюмінієві.
Ціна вказана за комплект (4шт кільця)
Параметри:
Зовнішній діаметр: 66,6мм
Внутрішній діаметр: 57,1мм
Товщина: 10мм (1,0см)
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: сірий
Фаска для фіксації в диску: є
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Товщина | 10 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, BMW, Skoda, Seat |
| Марка | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Bora, Cordoba, Tiguan, Jetta, Fabia, Octavia, A6, Leon, Golf, Roomster, Passat, Ibiza |
| Виробник | VAG GROUP |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 66.6 мм |
| Внутрішній діаметр | 57.1 мм |
| Сумісність | Volkswagen CADDY II (9K9B 9K9A 9U7) 1995-2004, Volkswagen CADDY III (2K 2C) 2004-, Volkswagen EOS (1F7 1F8) 2006-, Volkswagen FOX (5Z1 5Z3) 2003-, Skoda OCTAVIA (1Z3) 2004-, Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) 2004-, Skoda OCTAVIA (5E3) 2012-, Skoda OCTAVIA Combi (5E5) 2012-, Volkswagen GOLF IV Variant (1J5) 1999-2006, Volkswagen GOLF IV Cabriolet (1E7) 1998-2002, Volkswagen GOLF V (1K1) 2003-2009, Volkswagen GOLF V Variant (1K5) 2007-2009, Volkswagen GOLF VI (5K1) 2008-2013, Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5) 2009-2013, Volkswagen GOLF VI Cabriolet (517) 2011-, Volkswagen GOLF VII (5G1) 2012-, Volkswagen GOLF VII Kombi (BA5) 2013-, Volkswagen GOLF PLUS (5M1 521) 2005-, Volkswagen JETTA III (1K2) 2005-2010, Volkswagen JETTA IV (162) 2010-, Volkswagen NEW BEETLE (9C1 1C1) 1998-2010, Volkswagen NEW BEETLE Cabriolet (1Y7) 2002-2010, Audi A3 (8P1) 2003-2012, Audi A3 Sportback (8PA) 2004-2013, Volkswagen PASSAT (3C2) 2005-2010, Volkswagen PASSAT CC (357) 2008-2012, Volkswagen PASSAT (362) 2010-, Volkswagen PASSAT Variant (365) 2010-, Volkswagen PASSAT Variant VIII 2014-, Volkswagen PASSAT ALLTRACK (365) 2012-, Volkswagen Phaeton (3D2) 2002-, Volkswagen CC (358) 2011-, Volkswagen SCIROCCO (137 138) 2008-, Volkswagen SHARAN (7M8 7M9 7M6) 1995-2010, Volkswagen SHARAN (7N) 2010-, Volkswagen TIGUAN (5N_) 2007-, Volkswagen TOURAN (1T1 1T2) 2003-2010, Volkswagen TOURAN (1T3) 2010-, Volkswagen BEETLE (5C1) 2011-, Volkswagen BEETLE Cabriolet (5C7) 2012-, Volkswagen BORA II 2007- |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |