







3 500 ₴/пара
Ковані чорні колісні проставки BMW G05 20мм PCD 5x112 DIA 66.5. Колісні проставки БМВ Х5 Г05 20мм. Колісні проставки 20мм BMW X5 G05/G18 (2018>2023). Колісні проставки 20мм
BMW X5 LCI G05/G18 (2023>2026). Проставки для виносу дисків BMW X5 G05.
# Ціна вказана за пару проставок (2шт) та 10шт подовжених болтів #
* болти в комплекті посилені, покриття чорний цинк, клас міцності не менш ніж 10.9
Параметри:
PCD (разболтовка): 5x112
Товщина: 20мм (2см)
Центруючий виступ: є
Діаметр центруючого виступу: Ø66,5мм
Матеріал: кований алюмінієвий авіаційний сплав 6061-Т6
Колір: чорний
Підходять для автомобілей:
2 Series
BMW 2 Series F44 (2019>2023)
BMW 2 Series G42 (2021>2023)
BMW 2 Series Active Tourer F45 (2014>2018)
BMW 2 Series Active Tourer F45 Facelift (2018>2021)
BMW 2 Series Active Tourer U06 (2022>2023)
BMW 2 Series Gran Tourer F46 (2015>2018)
BMW 2 Series Gran Tourer F46 Facelift (2018>2023)
3 Series
BMW 3 Series VII (G20/G21) (2018>2023)
4 Series
BMW 4 Series G22/G23/G26 (2020>2023)
5 Series
BMW 5 Series VII (G30/G31) (2016>2020)
BMW 5 Series VII (G30/G31) Facelift (2020>2023)
6 Series
BMW 6 Series Gran Turismo G32 (2017>2020)
BMW 6 Series Gran Turismo G32 Facelift (2020>2023)
7 Series
BMW 7 Series VI (G11/G12) (2015>2019)
BMW 7 Series VI (G11/G12) Facelift (2019>2023)
8 Series
BMW 8 Series G14/G15/G16 (2018>2023)
i Series
BMW i3 (2013>2017)
BMW i3 Facelift (2017>2023)
BMW i4 G26 (2021>2023)
BMW iX (2021>2023)
BMW iX3 (2020>2023)
M Series
BMW M3 G80 (2020>2023)
BMW M4 G82/G83 (2021>2023)
BMW M5 VI (F90) (2017>2020)
BMW M5 VI (F90) Facelift (2020>2023)
BMW M8 F91/F92/F93 (2019>2023)
X Series
BMW X1 II (F48/F49) (2015>2019)
BMW X1 II (F48) Facelift (2019>2023)
BMW X2 F39 (2017>2020)
BMW X2 F39 Facelift (2020>2023)
BMW X3 III (G01) (2017>2021)
BMW X3 III LCI (G01) (2021>2023)
BMW X3 M F97 (2019>2021)
BMW X3 M F97 LCI (2021>2023)
BMW X4 G02 (2018>2021)
BMW X4 G02 LCI (2021>2023)
BMW X4 M F98 (2019>2021)
BMW X4 M F98 LCI (2021>2023)
BMW X5 G05/G18 (2018>2023)
BMW X5 G05/G18 LCI (2023>2026)
BMW X5 M F95 (2019>2023)
BMW X6 III (G06) (2019>2023)
BMW X6 M F96 (2020>2023)
BMW X7 G07 (2018>2023)
Z Series
BMW Z4 III (G29) (2018>2023)
В наявності в Києві! (не дропшипінг)
В Києві можливий самовивіз.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 66.5 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Модель | X5 |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, X6, 3-Series, 7-Series, 5-Series |
| Серія | i3 2013- |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 154 мм |
| Внутрішній діаметр | 66.5 мм |
| Сумісність | BMW i3 2013- |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |