





4 200 ₴/пара
Колісні проставки адаптери 20мм 5х114,3 DIA 63,4 зі шпильками 1/2-20" UNF для оригінальних литих дисків Ford Explorer V (U502) (2010>2019). Розширювачі колії 2см 5х114.3 DIA 63,4 для Форд Експлорер. Проставки для виносу дисків Форд Експлорер.
# Ціна вказана за пару (2шт) адаптерів #
*гайки для кріплення адаптерів до автомобіля (10шт) в комплекті.
Шпильки на адаптерах чорні посилені (не м'які жовті)
В НАЯВНОСТІ Є БІЛЬШЕ ОДНІЄЇ ПАРИ.
Для замовлення більше однієї пари, зв'язуйтесь з менеджерами по вказаним в контактах телефонам.
Відправка Новою Поштою здійснюється ТІЛЬКИ по передоплаті вартості доставки в обидві сторони (на випадок , якщо посилку не заберуть і доведеться повертати її назад), інша частина суми післяплатою за рахунок одержувача вантажу.
Параметри:
PCD (розболтовка): 5x114.3
Товщина: 20мм
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: 63,4мм
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-Т6
Колір: сірий
Різьба на шпильках: 1/2-20"
Клас міцності шпильок: 12.9
Підходять до автомобілів:
Ford Explorer V (U502) (2010>2016)
Ford Explorer V (U502) Restyling (2015>2018)
Ford Explorer V (U502) Restyling (2018>2019)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 63.4 мм |
| Марка | Ford |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 63.4 мм |
| PCD | 114.3 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Сумісність з маркою | Ford |