





6 800 ₴/пара
Колісні адаптери 50мм для Mercedes-Benz G-class. Проставки адаптери 5см Гелендваген W463 W461 W460. Проставки на Мерседес Кубік 5см. Розширювачі колії Мерседес Кубік 50мм.
Адаптери товщиною 50мм PCD 5x130 з центрувальним виступом Ø84,1мм та футорками з різьбою М14х1,5.
Ціна вказана за ПАРA адаптером (2шт)
*болти для кріплення до ступиці автомобіля в комплекті (10шт)
Параметры:
PCD (разболтовка): 5x130
Центрувальний виступ: є
Діаметр центрувального виступу: Ø84,1мм
Товщина: 50мм
Різьба футорок: М14х1,5
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-T6
Захисне покриття: чорний цинк.
Колір: сірий
Сумісність:
Mercedes-Benz G-Класс W460 (1979>1990)
Mercedes-Benz G-Класс W461 (1990>1997)
Mercedes-Benz G-Класс W463 (1990>2018)
Mercedes-Benz G-Класс W463 Facelift (2018>2024)
Mercedes-Benz G-Класс W465 (2024> )
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки з футорками |
| Товщина | 50 мм |
| Діаметр ЦО | 84.1 мм |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | G-Class |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
| Серія | G-KLASSE (W463) 1989- |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 175 мм |
| Внутрішній діаметр | 84.1 мм |
| Сумісність | Mercedes-Benz G-KLASSE (W460) 1979-1993, Mercedes-Benz G-KLASSE (W461) 1990-, Mercedes-Benz G-KLASSE (W463) 1989- |
| PCD | 130 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |