





4 750 ₴/пара
Колісні проставки 20мм для Toyota LAND CRUISER 200, Toyota SEQUOIA, Toyota TUNDRA, Lexus LX470, Lexus LX570. Проставки-адаптери Ленд Крузер 200, Тойота Секвойя, Тойота Тундра, Лексус ЛХ570 2см PCD 5x150 DIA Ø110,1мм
Адаптери товщиною 30мм з центруючим виступом Ø110,1мм і шпильками М14х1,5.
Параметри:
PCD (разболтовка): 5x150
Центруючий виступ: є
Діаметр центруючого виступу: Ø110,1мм
Товщина: 20мм (2см)
Різьба на шпильках: М14х1,5
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-T6
Колір: сірий
# Ціна вказана за пару (2шт) адаптерів ##
*гайки для кріплення адаптерів до автомобіля (10шт) у комплекті.
Підходять на автомобілі:
Toyota LAND CRUISER 200 SERIES (2007>2016)
Toyota LAND CRUISER 200 SERIES Restyling (2015>2023)
Toyota SEQUOIA II (XK60) (2008>2017)
Toyota SEQUOIA II (XK60) Restyling (2018>2022)
Toyota TUNDRA II (XK50) (2007>2013)
Toyota TUNDRA II (XK50) Restyling (2014>2022)
Lexus LX J200 (2007>2012) LX570
Lexus LX J200 Restyling (2015>2023) LX570, LX450d
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 110.1 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Марка | Toyota |
| Модель | Land Cruiser |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, Sequoia |
| Серія | LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) 2007- |
| Виробник | Getmann |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 185 мм |
| PCD | 150 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |