







2 450 ₴/пара
Колісні проставки 20мм Фольксваген Тігуан PCD 5x112 DIA 57.1
Проставки колісних дисків 2см для Volkswagen Tiguan.
# Ціна вказана за 2шт проставки та 10шт подовжених болтів #
* Болти в комплекті М14х1,5 півсфера R13, довжина 47мм, клас міцності 10.9, шестигранник під ключ 17 мм.
Параметри проставок:
Розболтовка PCD: 5х112
Товщина: 20мм (2см)
Центровочний виступ: є
Діаметр центровочного виступу: 57,1мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: сірий
Покриття: антикорозійне
Підходять для автомобілів:
Volkswagen Tiguan I (5N) (2007>2011)
Volkswagen Tiguan I (5N) Restyling (2011>2017)
Volkswagen Tiguan II (AD/BW) (2016>2021)
Volkswagen Tiguan II (AD/BW) Restyling (2020>2025)
Volkswagen Tiguan II (AD/BW) Restyling (2024>2026)
Volkswagen Tiguan III (2024>2026)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Tiguan |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Caddy, Beetle, Jetta, Fabia, Octavia, Passat, Scirocco, Golf, New Beetle |
| Серія | TIGUAN (5N_) 2007- |
| Виробник | Volkswagen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 57.1 мм |
| Сумісність | Volkswagen TIGUAN (5N_) 2007-, Volkswagen PASSAT (3C2) 2005-2010, Volkswagen PASSAT CC (357) 2008-2012, Volkswagen PASSAT (362) 2010-, Volkswagen PASSAT Variant (365) 2010-, Volkswagen PASSAT Variant VIII 2014-, Volkswagen PASSAT ALLTRACK (365) 2012-, Volkswagen GOLF VI Cabriolet (517) 2011-, Volkswagen GOLF VII (5G1) 2012-, Volkswagen GOLF VII Kombi (BA5) 2013-, Volkswagen GOLF PLUS (5M1 521) 2005- |
| PCD | 100/112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |