



60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Колісні болти М14х1,5 з короткою головкою (6 мм) для адаптерів (перехідників)
Довжина різі: 25 мм.
Головка під ключ 17 мм
Висота головки: 6мм
Клас міцності: 10.9
Покриття: Дакрометизовано
Продаються кратно пакованням (по 10 шт.).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина різьби | 25 мм |
| Виробник | Artec |
| Крок різьби (мм) | 1.5 |
| Діаметр різьблення | M14 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ключ | 17мм |
| Покриття | Дакрометизированно |
| Висота головки | 6мм |
| Клас міцності | 10.9 |