





4 800 ₴/пара
Колісні проставки-адаптери для Dodge Charger (Додж Чарджер) 25мм PCD 5х115 DIA 71.6. Адаптери зі шпильками 25мм 5х115 ЦО 71,6мм шпильки М14х1,5 для автомобілей Додж Чарджер.
Адаптери (проставки) колісних дисків Dodge Charger 2,5см.
Ціна вказана за пару (2шт) адаптерів та 10шт колісних гайок для кріплення їх до ступиці автомобіля.
Характеристики:
PCD (розболтовка): 5х115
Товщина: 25мм (2,5см)
Центрувальний виступ: є
Діаметр центровочного виступу DIA: 71,6мм
Різьба на шпильках М14х1,5
Колір: сірий
Матеріал: кований авіаційний алюмінієвий сплав 6061-T6
Підходять для автомобілів:
CHRYSLER
Chrysler 300 I (LX) (2004-2010)
Chrysler 300 II (LD) (2011-2014)
Chrysler 300 II (LD) Restyling (2015-2024)
Chrysler 300C I (LX) (2004-2011)
Chrysler 300C II (LD) (2011-2015)
Chrysler 300C II (LD) Restyling (2015-2021)
Chrysler 300C SRT-8 LX1 (2004-2010)
Chrysler 300C SRT-8 LX2 (2011-2014)
DODGE
Dodge Challenger LC (2008-2024)
Dodge Challenger SRT LC (2008-2024)
Dodge Charger VI (2005-2010)
Dodge Charger VII (2011-2014)
Dodge Charger VII Restyling (2015-2024)
Dodge Charger SRT LX (2005-2010)
Dodge Charger SRT LD (2011-2014)
Dodge Charger SRT LD Restyling (2015-2024)
Dodge Magnum LX1 (2004-2009)
Dodge Magnum SRT LX1 (2006-2009)
Дані адаптери (проставки) дозволяють "винести" диск з арки на 25мм (2.5 см), що робить автомобіль стійкішим і надає більш агресивний вигляд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки зі шпильками |
| Товщина | 25 мм |
| Діаметр ЦО | 71.6 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge, Chrysler |
| Марка | Dodge |
| Модель | Charger |
| Сумісність з моделлю | Challenger, Charger |
| Серія | CHARGER 2011- |
| Виробник | Getmann |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Алюміній |
| Внутрішній діаметр | 71.6 мм |
| Сумісність | Dodge CHALLENGER Coupe 2007-, Dodge CHARGER 2011-, Dodge Charger 2005-2010 |
| PCD | 115 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |