





2 250 ₴/пара
Проставки СМАРТ 20мм для колісних дисків. Проставки для SMART FORTWO (451) и FORTWO ELECTRIC DRIVE (451Е) та SMART ROADSTER I (W452). Проставки розширювачі колії для Smart 451 і 451Е
# Ціна вказана за пару проставок (2шт) з подовженими болтами (6шт) #
Параметри:
Сверловка (PCD): 3x112
Ширина: 20мм (2,0см)
Центровочний виступ: є
Діаметр центровочного виступу: 57,1мм
Кріплення до диска: наскрізне (подовженими болтами)
Колір: сірий
Матеріал: алюмінієвий сплав
Підходить для автомобілів:
SMART ROADSTER I (W452) (2003>2006)
SMART FORTWO II (W451) (2007>2014)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Марка | Smart |
| Модель | Fortwo |
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 57.1 мм |
| Сумісність | Smart FORTWO Coupe (453) 2014-, Smart FORTWO Coupe (450) 2004-2007, Smart FORTWO Cabrio (450) 2004-2007, Smart FORTWO Coupe (451) 2007-, Smart FORTWO Cabrio (451) 2007- |
| PCD | 112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Fortwo |