



300 ₴/комплект
Центрувальні кільця 72,5 — 60,1. Кільця для маточини 72,6 — 60,1. Проставні кільця на маточину 72.6/60.1
| Матеріал | термопластик |
| Бренд | RH |
| Розмір зовнішній, мм | 72,5 |
| Розмір внутрішній, мм | 60,1 |
| Комплект | 4 шт |
Підходять для литих дисків виробництва RH, ARTEC, BORBET а також інших виробників, DIA дисків яких 72,6 мм.
Підходять для автомобілі зі маточиною 60,1 мм — DACIA (Дача), LEXUS (Лексус), RENAULT (Рено), SMART (Смарт), DACIA (Дача), SUZUKI (Сузуки), TOYOTA (Тойота).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RH |
| Зовнішній діаметр | 72.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 60.1 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр ЦО | 60.1 мм |
| Матеріал | Термопластик |