





450 ₴/комплект
Центрувальні кільця 72,5 — 64,1 Honda. Кільця для маточини 72,6 — 64,1. Проставні кільця на маточину 72.6/64.1
| Матеріал | термопластик |
| Бренд | RH |
| Розмір зовнішній, мм | 72,5 |
| Розмір внутрішній, мм | 64,1 |
| Комплект | 4 шт |
Підходять для литих дисків виробництва RH, ARTEC, BORBET а також інших виробників, DIA дисків яких 72,6 мм.
Підходять для автомобілі зі маточиною 64,1 мм — Honda (Хонда).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RH |
| Зовнішній діаметр | 72.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 64.1 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр ЦО | 64.1 мм |
| Матеріал | Термопластик |