


875 ₴
Проставки (шайби) колісних дисків для BMW (БМВ) 5х120 20мм 2см
Проставоки для виносу дисків BMW (БМВ).
Проставки виготовлені з алюмінію й анодовані, що забезпечує їхню легкість і захист від корозії. Ці проставки легші за сталеві понад в 2,5 рази.
# Ціна вказана за 1шт проставку (без болтів) #
У наявності є подовжені болти виробництва Італії з класом міцності НЕ менш ніж 10.9
Продаються ЛИШЕ кратно 2шт (2шт, 4шт, 6шт ... і т.д.)
Параметри проставок:
PCD (разболтовка): 5x120
Товщина проставки: 20мм (2см)
Центровочний виступ: є
Діаметр центровочного виступу: 72,6мм
Матеріал: алюмінієвий сплав
Колір: сірий
Покриття: гальванічне, антикорозійне
Підходять на автомобілі:
M serie
M3 M85 (E85), M3 M390, M3 M3B, M3 F80 (E80), M3 M346, M3 F82, M5 E34, M5 E60, M6 E63
Serie 1
E87, 1K4 B39, 1K2, 1C, E82.
Serie 2 F22
Serie 3
E46, E90, E36, F30, E93, E92, F34, E91, F31
Serie 4
F33, F32, F36
Serie 5
E34, E60, F10, F11
Serie 6 E63
Serie 7
E32, E38, E65
Serie 8 E31
X-serie
E84, F25, E83, F26, E53, X6 (X70, E70 2008-2013 тільки на задню вісь)
Z-serie
Z85, Z89, M85, Z52
Ці проставки дають змогу "винести" диск з арки на 20 мм (2 см), що робить автомобіль стійкішим і надає агресивнішого вигляду.
Також ці проставки допомагають із частою проблемою "Колесо чіпляє стійку амортизатора". Проставка віддаляє диск від стійки та за повного вивороту керма диск (і покришка змонтована на диску) не зачіпають стійку амортизатора.
Також є проставки для інших моделей автомобілів BMW і довгі колісні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 20 мм |
| Діаметр ЦО | 72.6 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Марка | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3-Series, 5-Series, 7-Series, 1-Series |
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 150 мм |
| Внутрішній діаметр | 72.6 мм |
| Сумісність | BMW 3 Compact (E46) 2001-2005, BMW 3 Coupe (E46) 1999, BMW 3 Cabriolet (E46) 2000-2007, BMW 3 Touring (E46) 1999-2005, BMW 3 (E90) 2005-2011, BMW 3 Coupe (E92) 2006-, BMW 3 Cabriolet (E93) 2006-, BMW 5 (E34) 1987-1995, BMW 5 Touring (E34) 1991-1997, BMW 5 (E60) 2003-2010, BMW 5 Touring (E61) 2004-, BMW 5 (F10 F18) 2010-, BMW 5 Touring (F11) 2010-2011, BMW 7 (E32) 1986-1994, BMW 7 (E38) 1994-2001, BMW 7 (E65 E66 шосе e67) 2001-, BMW X1 (E84) 2009-, BMW X3 (E83) 2004-, BMW X3 (F25) 2010-, BMW X4 (F26) 2014-, BMW X5 (E53) 2000-, BMW 3 Touring (E30) 1987-1994, BMW 3 (E36) 1990-1998, BMW 3 Compact (E36) 1994-2000, BMW 3 Coupe (E36) 1992-1999, BMW 3 Cabriolet (E36) 1993-1999, BMW 3 Touring (E36) 1995-1999, BMW 3 (E46) 1998-2005 |
| PCD | 120 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |